REBİ-ÜL EVVEL AYI HAKİKAT DAMLASI
Rebi-ül Evvel Ayın Vazifesi ; 1000 Salavat ( Kim 1000 Salavat çekerse,muhafaza altında olur Allahın izniyle ) 70-700 Estağfirullah 100-1000 Tevhid 100-1000 İhlas 40 defa " Ya Munkizel helka - Ey helak olanların kurtarıcısı " 100 defa " La ilahe illa ente Subhaneke,inni küntü minez-zalimin" Mevlâna Şeyh Muhammed Nazım El Hakkani En Nakşibendi k.s SALAVAT GETİRMENİN ÖNEMİ Hadis-i şeriflerin dilinden Peygamber Efendimiz’e (s.a.v.) salavat getirmenin faziletleri… Peygamber Efendimiz –sallallahu aleyhi ve sellem– buyurmuşlardır ki: مَنْ سَرَّهُ اَنْ يَلْقَى اللّٰهَ غَدًا رَاضِيًا فَلْيُكْثِرِ الصَّلَاةَ عَلَىَّ “Cenâb-ı Hakk’a yarın rızâya ermiş olarak mülâki olmak arzusunda bulunanlar bana çokça salât göndersinler.” (Ali el-Müttakî, I, 504/2229) اَوْلَى النَّاسِ بِى يَوْمَ الْقِيَامَةِ اَكْثَرُهُمْ عَلَىَّ صَلَاةً “Tahkîkan sizden bana en yakın olan kimse beni çokça salât ve selâmla yâd edenlerdir.” (Tirmizî, Vitr, 21/484) مَنْ عَسُرَتْ عَلَيْهِ حَاجَةٌ فَلْيُكْثِرْ بِالصَّلٰوةِ عَلَيَّ فَاِنَّهَا تَكْشِفُ الْهُمُومَ وَالْغُمُومَ وَالْكُرُوبَ وَتُكْثِرُ الْاَرْزَاقَ وَتَقْضِى الْحَوَائِجَ “İhtiyâcı bulunan bir şeyi te’minde zorluğa düşen bir kimse bana çokça salât ve selâm göndersin. Tahkîkan salât ve selâm gam ve kederleri izâle eyler, rızıkları bollaştırır ve müşkilleri halletmek için yegâne bir vesiledir.” (Kenzü’l-İrfân, 5) اِنَّ اَبْخَلَ النَّاسِ مَنْ ذُكِرْتُ عِنْدَهُ فَلَمْ يُصَلِّ عَلَيَّ “Muhakkak ki insanların en ziyâde cimri olanı yanında ismim anılıp da bana salavât ve selâm göndermeyen kimsedir.” (Suyûtî, el-Câmiu’s-Sağir, no: 2156) مَنْ ذُكِرْتُ عِنْدَهُ فَلَمْ يُصَلِّ عَلَىَّ فَهُوَ شَقِىٌّ “Bir kimse yanında ismim zikrolunur da bana salât ve selâm göndermezse o kimse şakîdir.” (Suyûtî, el-Câmiu’s-Sağir, no: 8678) جَزَى اللّٰهُ مُحَمَّدًا عَنَّا مَا هُوَ اَهْلُهُ “Bize olan muhabbetinden dolayı Allah Teâlâ Muhammed -aleyhi’s-salâtü ve’s-selâm-ı lâyık olduğu şekilde mükâfatlandırsın.” diyen kimse yetmiş kâtibi bin sabah yormuş olur. (Ali el-Müttakî, II, 234/3900) Yani bundan hâsıl olacak sevabı yetmiş kâtib bin gün müddetle yazmakla zor bitirirler, demektir. Peygamber –aleyhisselâm-’a salât edilinceye kadar her duâ yolda bekler, gitmez, kalır.” (Tirmizî, Vitr, 21) “Allah’ın ismi zikrolunmaksızın ve bana salavât gönderilmeksizin başlanan bir iş kesilir kalır, batar. Bütün bereketlerden mahrum olur.” (Suyûtî, el-Câmiu’s-Sağir, no: 6285) “Allah Teâlâ bana ümmetim için iki emân indirdi. Bunlar şunlardır: وَمَا كَانَ اللّٰهُ لِيُعَذِّبَهُمْ وَاَنْتَ فِيهِمْ وَمَا كَانَ اللّٰهُ مُعَذِّبَهُمْ وَهَمْ يَسْتَغْفِرُونَ “Sen onların içinde bulunduğun müddetçe Allah onlara azâb edecek değildir. Onlar istiğfara devam ettikleri müddetçe de Allah onlara azâb edici değildir.” (Enfal sûresi, 33) Ben gidince onların arasında kıyamete kadar istiğfarı bıraktım.”(Tirmizî, Tefsir, 8/3082)

ARMAGEDDON (24 ARALIK 2011 SOHBETİ) ŞEYH NAZIM KIBRISİ K.S


   

   ARMAGEDDON

     Şeyh Muhammed Nazım El-Hakkani En-Nakşibendi Hz.’nin 24 Aralık 2011 Sohbeti
    
 
   Melhame-i Kübra büyük savaş ve Konstantiniye'yi, yani İstanbul'u fetih. Ve
yedinci ayda Deccal çıkar. Olacak olan Melhame-i Kübra’da iki taraf da hazır bulunacaktır. Ve Tekbir ile Konstaniye'yi, İstanbul'u fethederler. Dünyada kırk sene, huzur olur; sakinlik, huzur vardır. Ne harp vardır, ne de savaş. Ama o arada, Şiddet olacaktır; Melhame-i Kübra. Melhame-i Kübra çok şiddetli olacaktır. 
   Allahu Ekber. Allahu Ekber. Allahu Ekberul Ekber. Aman Ya Rabbi. Aman Ya Rabbi. Benu Esfar Ruslar, Amuk ovasına inerler. Seksen bayrak, tabur. Her bir bayrağın altında, on iki bin asker vardır. Seksen bayrak, liva. Seksen liva, tabur. Her bir taburda on iki bin asker vardır. Şam tarafından gelirler. Yine o taraftan da seksen fırka
da gelir. Asker, tabur. Seksen liva. Her bir livada on iki bin asker vardır. Onlarda da vardır. Ya Latif. Manası bir milyon bu tarafta; bir milyon öbür tarafta. Amuk ovasında karşılaşacaklar. 
   Bunun için Ruslar oraya geliyor. Yukarıdan da; İstanbul tarafından da geliyor. İslam askeri buradan çıkacaktır. Mehdi (as), o askerle beraberdir, ama zahir değildir. Yani gözükmüyor. 
Bu savaş bittiğinde, O tekbir çekecektir; Allahu Ekber, Allahu Ekber, Allahu Ekber. Ve zuhur edecektir, çıkacaktır. Ve İstanbul'a doğru yürüyecektir. Asithane'ye doğru. Oradan Peygamber'in sancağını alacaktır. Ve Şam'da zuhur edecektir. Orada hüküm sürecektir. Allahu Ekber. Allahu Ekberul Ekber. 
   Allah'ım bizi Ahir zaman fitnelerinden koru. Ya Rabbi Sen bilirsin. Dünya bitecektir. Dünyanın günleri bitti. Sonuna yetiştik. Dünyanın son devranına yetiştik. İsa (as) da Gökyüzü'nden Şam'a inecektir. Allah. Allahu Ekber. Allahu Ekber. Allahu Ekber. Allahu Ekber.    Efendim. Deccal'in vakti ve İsa (as)'ın zamanının arasında ne kadar vakit vardır? Deccal, Mehdi (as)'dan sonra çıkacaktır. Mehdi (as)'dan sonra, Deccal'i öldürmek için Hz. İsa gökyüzünden iner. 
Allah Allah. Allah Allah. Allah Allah. Ya Rabbi Sen bilirsin. Ya Rabbi bizi koru, muhafaza et. Ahir zaman fitnelerinden muhafaza et. Allah Allah. Huu. Allah İnşa'Allah bizi korusun. Ve Habibi'nin sancağı altında burada ve Ahirette onun altında olalım. Bizi muhafaza et. Dinimiz,İmanımız, evladımız, ayalimiz, ihvanımız. Ey Kerim Ya Allah. Ya Rahim Ya Allah. Ya Celil Ya Allah. Ya Kebir Ya Allah. Ya Vedud Ya Allah. Allah Allah. Allahumme Va Fuanna, Va Firlena Ve tub Aleyna, Vehdina, Vaskina Ve Eslihşanana Ve ŞanilMüslimin. Vensurna Alel Kavmil Kafirin. Vensur Sultanuna ve Sultanul Müslimin. Sultanul İns vel Cin Mehdi (as). Fatiha.
   Aman Ya Rabbi. Aman Ya Rabbi. Fitneler zuhur ettiğinde, çıktığında; Emnu Eman Şam'dadır. Şam memleketinde, Şam arazisindedir.


Yorumlar - Yorum Yaz
MEHTER / TASAVVUF MÜZİK
SİTE HARİTASI
SAAT
Üyelik Girişi