RAMAZAN AYI HAKİKAT DAMLASI
.RAMAZAN MÜMİNİN KUTLU AYI ResulAllah'ın (sas) değindiği tehlikeli bir zamandır bu. "Öyle bir zaman gelecek ki ümmetim mümin olarak sabahlayacak, kafir olarak akşamlayacak." Akşam mümin olarak yatacak sabah kafir olarak kalkacaklar. Allah bizi affetsin ve imanımızı muhafaza etsin. Aziz Allah. Sultan Allah. Sultansın Ya Rab biz kullarınız. Ziyadata lisani-şerefin nebi sallallahu aleyhi ve sellem ve cemi' el-enbiya vel mürselin- evliya vel-meşayikhina... ve lil-mu'minin, el Fatiha. Kapıların üzerine, “Bismillahirrahmanirrahim, yâ Mâlikel Mülk: Biz Müslümanız” yazın. Bu, gelen melâikeye ihbardır. Onlar evinize bakıp, “Bu hânede müslüman var” derler. İçinde müslüman olan haneler ve “Mülk senindir yâ Rabbi, biz senin mülkünde duruyoruz” diye ikrâr eden kimseler mahfuzdur, onlara birşey olmaz. Dünya sallansa onlar sallanmaz, rahmet onların üzerine iner. Bir şiddet görülürse veya korku anında, abdest alıp seccâdeyi serip kıbleye karşı diz üstü oturun, oraya buraya kaçmayın. Yâ Latîf çekin, olursa yüz defâdan üçyüz defâya kadar yâ Vedûd çekin. Çünkü Allah denen yerler yıkılmaz. Evin içerisinde Allah’ın gazabına mucib olacak resim, heykel, yazı, sigara, içki varsa bunlardan siz mesulsunuz. Allah’ın sevmediği kimselerin resmini koymayın. Evin içinde çoluk çocuk herkes şeriat üzerine giyinin, avret yerlerinizi kapalı tutun. Erkekler göbekten diz altına kapalı olun, hanımlar baş açık gezmeyin, bağırlarınızı, kollarınızı, bacaklarınızı örtün, mümkün mertebe vücut hatlarını belli etmeyecek şekilde elbise giymeye dikkat edin. Evin dört bir köşesine yedişer Âyet-el Kürsî okuyun ve yatarken de yirmibir Besmele çekin. Bunların hepsi tedbirdir, Allah’ın gazabını geri çevirmeye sebeptir. Bunlara dikkat etmeyenleri, evleri yıkılmasa da, Allah korkutur ve bütün bunlara riayet edenlerin bereketine Allah aynı binada kalan diğer insanları da gözetir. - Mevlana Şeyh Muhammed Nazım Kıbrısi Hz.

DARBE GİRİŞİMİ

                                                                                                            

   Şehitlerimizin al kanıyla bezenmiş vatanın her kum tanesine haddini bilmeden tecavüze kalkan, kanı bozuk şerefsiz kişilerin, ulusumuzun mukaddes şerefli üniformalarının içine gizlenerek, Türkiye Cumhuriyeti'nin her zerresiyle tek vücut olduğunu unutmuş, olanlara kesinlikle bu mukaddes vatanı yıpratma ve yok etme hareketlerine karşı duyarlı olduğunu, Asil milletin kükreyen aslan misali dosta ve düşmana Çanakkale'yi biz unutmadık siz de unutmayın diye bir kez daha göstermiştir. Sessizliğimiz asaletimizdendi şahlanışımız karşısında hiçbir sed durmaz ve duramaz şahadeti Allah’ımıza vaadimiz biliriz şeref duyarız.
   Duruşumuzdaki heybet ecdadımızın bizlere mirası olan asil kanımızdaki mevcudiyetindendir. Bu ülke geçmiş zamanda Müslüman kisvesi altında bir Lawrens olayı yaşamıştır, bir daha Allahın izniyle ikinci bir lawrens olayına müsaide etmeyecektir.
   İhtişamlı ecdadımızın dünyaya öğrettiği ve tekrar hatırlanmasında yarar olduğunu düşündüğümüz Osmanlı tokadını devletimizin asil milleti adına şerefsizlere gereğiyle iade etmesini saygılarımızla rica ederiz.
   Bu millet ölmeden son söz söylenmez, Bayrak inmez, Vatan bölünmez!

   SAYGILARIMIZLA...
                                              
   Yeni Osmanlılar Evladı Ecdad Derneği
   Yönetim Kurulu Adına  G. Başkan
   Ercan KARA
MEHTER / TASAVVUF MÜZİK
SİTE HARİTASI
SAAT
Üyelik Girişi